RUDA-HUTA Z PUCHAREM

Zdecydowane zwycięstwo w punktacji drużynowej odnieśli zapaśnicy z Rudy-Huty w Powiatowym Turnieju w zapasach o  Puchar Wójta Gminy (Ruda-Huta 18.03.2016r.) Indywidualnie złote medale zdobyli:  Michał Zalewski 31kg, Szymon Gwizdal 35kg, Szymon Kochoń 42kg, Bartłomiej Szwalikowski 52kg,  Mateusz Szwalikowski 56kg,  Bartłomiej Morciś-75kg. Dzieci: Kacper Wójtowicz 30kg, Jakub Lodowski 32kg. Dziewczyny: Monika Dadas 32kg, Karolina Dubij 40kg i Alicja Wójtowicz 48kg. Na drugim miejscu podium stanęli-młodzicy: Adam Wójtowicz 31kg, Michał Kochoń 35kg. Dzieci: Szymon Dadas 32kg, Szymon Denysiuk 34kg. Dziewczyny: Klaudia Borysiuk 48kg, Daria Baj 35kg. Brązowe krążki zdobyli-młodzicy: Kacper Sadowski 34kg, Michał Dąbrowski 38kg, Tymoteusz Maksymiuk 38kg, Adam Mazurek 53kg, Jakub Rafalski 66kg. Wszystkim zawodnikom którzy stanęli na podium medale wręczył Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal. Dziewczyny dodatkowo otrzymały jeszcze pamiątkowe maskotki. Puchar Wójta Gminy zdobyli zapaśnicy z Rudy-Huty. Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół w Strupinie Dużym, a III zawodnicy z Niepublicznej Szkoły Razem w Chełmie. W turnieju startowało 84 zawodników z 12 szkół.