TAJFUN RUDA-HUTA NIE ZAWODZI

Sukcesem zakończył się również start zapaśniczek z Rudy-Huty w Ogólnopolskim Turnieju w Olsztynie (10-11.06.2016r.). Najlepszą zawodniczką w kat. wag. 32kg. okazała się Monika Dadas. Finałową  walkę pechowo przegrała Karolina Dubij i zajęła II miejsce. Na trzecim miejscu podium stanęła Klaudia Borysiuk.

W Mistrzostwach Województwa młodziczek w zapasach (Kraśnik 04.06.16r.) srebrny medal wywalczyła Karolina Dubij, a brązowy Klaudia Borysiuk.

W  Stoczku Łukowskim (20-21.05.2016r.) w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym zapaśnicy z Rudy-Huty zdobyli cztery medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli Monika Dadas (32kg), Szymon Kochoń (42kg). Z brązowymi medalami wrócili: Szymon Gwizdal (35kg) i Karolina Dubij (40kg) Walkę o brązowy medal przegrała Klaudia Borysiuk i ostatecznie zajęła V miejsce.